Recenze

Erika, účetní

Relaxační víkend ve Velkých Karlovicích

Chtěla bych moc poděkovat Evičce za perfektně připravený úúúžasný víkend ve Velkých Karlovicích :-)))!. Skvěle jsme si ho užily a těšíme se zase někdy příště :-)! Děkujeme, Evičko sluníčko :-))))!

Míša, podnikatelka

Relaxační jóga

"Každé pondělí se těším na podvečer, kdy si protáhnu tělo a vyčistím hlavu za příjemné hudby v útulném prostředí a v milé společnosti. Cvičení je nenáročné a přitom účinné, uzpůsobené možnostem každého. Tady vás to bolí, je vám tato poloha nepříjemná? Nevadí, Eva hned najde řešení pro každou z nás, ví co nás trápí a svým profesionálním a laskavým přístupem nám dokáže poradit jak nejlépe se svými bolístkami bojovat, které svaly posílit a jak správně relaxovat. Cvičení má jen jednu nevýhodu, není každý den."

Míša

Jóga u moře

Poprvé v životě jsem si vyzkoušela jógu. Byla jsem naprosto nadšená. Nepopírám to, že k exkluzivnímu zážitku mi přidalo cvičení přímo u moře, ale Evin hlas a vůbec to jak hodiny vedla byli naprosto fantastické. Naučila mě mnohem více komunikovat se svým tělem, dechem a uvědomit si samu sebe. Dokonce jsem si díky ní vyzkoušela jaké to je doopravdy meditovat. Jen co bych jí vytkla, že její hodiny probíhají ve Zlíne a ne v Praze :-). Děkuju ti.


Terezka

Zdravá záda

"Mám problémy s bolavými zády jako následek sedavého zaměstnání a shrbené chůze, ale od té doby, co chodím k Evičce na lekce, je to čímdál lepší. Z jejích lekcí odcházím příjemné protažená a také duševně zklidněná. Pokud chce nekdo vnést do svého života harmonii, doporučuji udělat si na sebe hodinku času a zajit si za námi zacvicit. Věřím, že poté už nebude třeba slov...❤️ Poznala jsem tu kromě cvičení i velice sympatické lidi."

Alice

Jóga u moře

Pokud váháte,tak už nemusíte.
Bolí mě záda,cvičila jsem v Chorvatsku s Evou týden, 2x denně.
Myslela jsem, že je to jen takové protahování, pak jsem začala cítit části těla,o kterých jsem ani nevěděla,ale ten pocit, když se ráno probudíte a zjistíte, že vás nebolí záda, je k nezaplacení, je to super!
Za mě, nepřemýšlejte a jděte k Evě!
Jediné, co mě mrzí je, že jsem z jiné části ČR. 

Jarmila

Aqua jóga

Dlouho jsem hledala vhodné cvičení pro mě, bolí mě dost záda a na aerobní cvičení nejsem stavěná. Cítila jsem,že se nejen potřebuji protáhnout,ale vyčistit si i hlavu a cvičení pod vedením Evy je přesně ono :) Cvičím jen tam, kde je mi to příjemné, uvolním se a v hlavě mám krásně prázdno, jen svůj dech...Ale co mě úplně NADCHLO? SUPER CVIČENÍ V BAZÉNU. Miluji vodu, ale nerada chodím do bazénu, kde se mlátím o místo se spoustou lidí. Tady je to v malém bazénu, v omezeném množství lidí a v teplé vodě, která je skutečně příjemná. Cvičení je pomalé, a ve vodě si každý pohyb více uvědomuji. Také pracuji na balanci,což je trošku usměvné,ale víc si tak uvědomuji svůj STŘED a ten pocit, když rukama a nohama rozrážíte vodu je super. Ve vodě mi přišlo vše lehoučké, o to větší překvapení je, když vylezete z bazénu a cítíte každý sval a o to jde :) KDO MÁ RÁD VODU, JÓGU - plavky do ruky a pojďte cvičit. A v neposlední řadě bych chtěla slečně Evičce poděkovat za její přístup, který je příjemný a přátelský. Péče o nás, cvičenky je skvělý. DĚKUJI VÁM.

Janička

Zdravá záda

"Chcete-li se příjemně protáhnout, zrelaxovat tělo i ducha a po hodině odcházet jako znovuzrození, navštivte cvičení s Evčou. Čeká vás úžasná atmosféra, klidné prostředí, příjemná hudba, vůně linouí se z aromalampy a uchu lahodící hlas lektorky, který vás během chvíle přenese do oázy klidu a pohody. Pokud se chcete odměnit a udělat si radost a zároveň potěšit své tělo, přijďte vše zmíněné zažít na vlastní kůži!...cvičení je opravdu pro každého!!!"

Andrejka

Relaxační jóga

"Moje první zkušenost s relaxační jógou a musím říct, že bych Evku potřebovala v kapesní podobě, abych ji mohla kdekoliv a kdykoliv vytáhnout, zrelaxovat, protáhnout se a prostě jen dýchat ve voňavé atmosféře s příjemnými spolucvičenkami. Palec hore, spolužačko."

Zuzka

Jóga u moře

"Týden v Chorvatsku s jógou v ranních a odpoledních hodinách byl skvělý relax, odpočinek a také trocha cvičení ) u moře a v krásných borovicových hájích..Různé jogové techniky, pomůcky i cvičení ve dvojicích velmi příjemné pro všechny jogíny ))) Velmi doporučuji i pro případné cvičení s dětmi a dětskou jógu..."

Petra

Relaxační jóga

"Skvělé odreagování, parádní relax, senzační a pohodova trenérka Evička. Pokaždé mi dobije baterky a dodá pozitivní energii. Fakt pecka!"

Filip

Klient individuálního cvičení

"I přesto, že neumím ani kočičí hřbet, dokáže se mnou Eva pěkně zacvičit."

Napište recenzi