Recenze

Erika, účetní

Relaxační víkend ve Velkých Karlovicích

Chtěla bych moc poděkovat Evičce za perfektně připravený úúúžasný víkend ve Velkých Karlovicích :-)))!. Skvěle jsme si ho užily a těšíme se zase někdy příště :-)! Děkujeme, Evičko sluníčko :-))))!

Míša, podnikatelka

Relaxační jóga

"Každé pondělí se těším na podvečer, kdy si protáhnu tělo a vyčistím hlavu za příjemné hudby v útulném prostředí a v milé společnosti. Cvičení je nenáročné a přitom účinné, uzpůsobené možnostem každého. Tady vás to bolí, je vám tato poloha nepříjemná? Nevadí, Eva hned najde řešení pro každou z nás, ví co nás trápí a svým profesionálním a laskavým přístupem nám dokáže poradit jak nejlépe se svými bolístkami bojovat, které svaly posílit a jak správně relaxovat. Cvičení má jen jednu nevýhodu, není každý den."

Míša

Jóga u moře

Poprvé v životě jsem si vyzkoušela jógu. Byla jsem naprosto nadšená. Nepopírám to, že k exkluzivnímu zážitku mi přidalo cvičení přímo u moře, ale Evin hlas a vůbec to jak hodiny vedla byli naprosto fantastické. Naučila mě mnohem více komunikovat se svým tělem, dechem a uvědomit si samu sebe. Dokonce jsem si díky ní vyzkoušela jaké to je doopravdy meditovat. Jen co bych jí vytkla, že její hodiny probíhají ve Zlíne a ne v Praze :-). Děkuju ti.


Terezka

Zdravá záda

"Mám problémy s bolavými zády jako následek sedavého zaměstnání a shrbené chůze, ale od té doby, co chodím k Evičce na lekce, je to čímdál lepší. Z jejích lekcí odcházím příjemné protažená a také duševně zklidněná. Pokud chce nekdo vnést do svého života harmonii, doporučuji udělat si na sebe hodinku času a zajit si za námi zacvicit. Věřím, že poté už nebude třeba slov...❤️ Poznala jsem tu kromě cvičení i velice sympatické lidi."

Alice

Jóga u moře

Pokud váháte,tak už nemusíte.
Bolí mě záda,cvičila jsem v Chorvatsku s Evou týden, 2x denně.
Myslela jsem, že je to jen takové protahování, pak jsem začala cítit části těla,o kterých jsem ani nevěděla,ale ten pocit, když se ráno probudíte a zjistíte, že vás nebolí záda, je k nezaplacení, je to super!
Za mě, nepřemýšlejte a jděte k Evě!
Jediné, co mě mrzí je, že jsem z jiné části ČR. 

Jarmila

Aqua jóga

Dlouho jsem hledala vhodné cvičení pro mě, bolí mě dost záda a na aerobní cvičení nejsem stavěná. Cítila jsem,že se nejen potřebuji protáhnout,ale vyčistit si i hlavu a cvičení pod vedením Evy je přesně ono :) Cvičím jen tam, kde je mi to příjemné, uvolním se a v hlavě mám krásně prázdno, jen svůj dech...Ale co mě úplně NADCHLO? SUPER CVIČENÍ V BAZÉNU. Miluji vodu, ale nerada chodím do bazénu, kde se mlátím o místo se spoustou lidí. Tady je to v malém bazénu, v omezeném množství lidí a v teplé vodě, která je skutečně příjemná. Cvičení je pomalé, a ve vodě si každý pohyb více uvědomuji. Také pracuji na balanci,což je trošku usměvné,ale víc si tak uvědomuji svůj STŘED a ten pocit, když rukama a nohama rozrážíte vodu je super. Ve vodě mi přišlo vše lehoučké, o to větší překvapení je, když vylezete z bazénu a cítíte každý sval a o to jde :) KDO MÁ RÁD VODU, JÓGU - plavky do ruky a pojďte cvičit. A v neposlední řadě bych chtěla slečně Evičce poděkovat za její přístup, který je příjemný a přátelský. Péče o nás, cvičenky je skvělý. DĚKUJI VÁM.

Janička

Zdravá záda

"Chcete-li se příjemně protáhnout, zrelaxovat tělo i ducha a po hodině odcházet jako znovuzrození, navštivte cvičení s Evčou. Čeká vás úžasná atmosféra, klidné prostředí, příjemná hudba, vůně linouí se z aromalampy a uchu lahodící hlas lektorky, který vás během chvíle přenese do oázy klidu a pohody. Pokud se chcete odměnit a udělat si radost a zároveň potěšit své tělo, přijďte vše zmíněné zažít na vlastní kůži!...cvičení je opravdu pro každého!!!"

Andrejka

Relaxační jóga

"Moje první zkušenost s relaxační jógou a musím říct, že bych Evku potřebovala v kapesní podobě, abych ji mohla kdekoliv a kdykoliv vytáhnout, zrelaxovat, protáhnout se a prostě jen dýchat ve voňavé atmosféře s příjemnými spolucvičenkami. Palec hore, spolužačko."

Zuzka

Jóga u moře

"Týden v Chorvatsku s jógou v ranních a odpoledních hodinách byl skvělý relax, odpočinek a také trocha cvičení ) u moře a v krásných borovicových hájích..Různé jogové techniky, pomůcky i cvičení ve dvojicích velmi příjemné pro všechny jogíny ))) Velmi doporučuji i pro případné cvičení s dětmi a dětskou jógu..."

Petra

Relaxační jóga

"Skvělé odreagování, parádní relax, senzační a pohodova trenérka Evička. Pokaždé mi dobije baterky a dodá pozitivní energii. Fakt pecka!"

Filip

Klient individuálního cvičení

"I přesto, že neumím ani kočičí hřbet, dokáže se mnou Eva pěkně zacvičit."

Napište recenzi

Body and Smile
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky