Dětská skupina Kids and Smile

Ahojte milá liščátka!

Nemáte se kde učit anglicky, protahovat si tělíčka anebo si hrát, smát se a poznávat? Pak nejen pelíšky čekají právě na vás. Je jich přesně osm, což vám zaručí, že se o vás skvěle postaráme.V březnu otevíráme vrátka dětské skupiny Kids and Smile na Nábřeží č. 279 ve Zlíně-Prštném, ukázat na mapě . Je to kousek za Albertem :-)

Postup pro rodiče

Chcete-li se dozvědět o Kids and Smile více, volejte 731 150 955 nebo pište na emrazkova@me.com a my se Vám ozveme zpět.

Věk dětí?

Od 3 let do nástupu školní docházky

Otevírací doba?

Od března 7-15:00 (vyzvednutí do 15:30)

Kde?

Ve Zlíně v Prštném, ukázat na mapě . Hnedle za Albertem je domek se zahradou a v tom domku krásný byt a v tom bytě si můžou vaše děti hrát, učit se a poznávat sebe, kamarády a celý svět :-)

Za kolik?

Příspěvek rodiče na docházku dítěte do dětské skupiny včetně celodenní stravy, jógy a výuky angličtiny 1x týdně 60 minut, stojí 4500 Kč měsíčně. Vlastní stravu nelze z hygienických důvodů podávat.


V čem to bude skvělé?

Skupina Kids and Smile je kolektiv pouze 8 dětí, které si mezi sebe budou dělit pozornost nejčastěji dvou pečujících osob. Děti mají k dispozici zcela nové a moderně vybavené bezpečné prostory s velkou zahradou.V bezprostřední blízkosti dětské skupiny je městské hřiště, které budeme s dětmi využívat. Programu dětské skupiny je orientován k budování návyků zdravého životního stylu. Děti cvičí jógu, učí se hravě angličtinu, mají zdravé snídaně a svačinky, pijí Ovocňáka a starají se o ně kvalifikované pečující osoby, a to láskyplně a svědomitě. Ve skupině si děti kreslí, tvoří, zpívají, hrají na hudební nástroje, tančí a zkoumají a provádějí další věku přiměřené aktivity. Poznávají rytmus a tradice roku a taky moderní město Zlín. Navštěvují jeho okolí, jak přírodu, tak infrastrukturu města, hasiče, policii, domovy pro seniory, muzea, divadla, výstavy, akce pro děti.Chodí do lesa, protože tam se cítí nejlépe, tráví čas na zahradě nebo jezdí na výlety. Někdy si hrají samy, svobodně podle jejich vlastní fantazie, jindy se jim o zábavu staráme my, ale volnou činnost dětí respektujeme. Pohádky a písničky dětem hrají z moderního repráku nebo z retro gramofonu. S mnohaletými zkušenostmi jak z teorie, tak z praxe, jsme se rozhodly, že chceme péči o děti ve Zlíně přidat něco nového, a přitom tradičního a přirozeného s ohledem a respektem k dětské osobnosti, jejich individuálním potřebám a taky se srdíčkem na dlani.

Vašim dětem zajistíme

  • podnětné prostředí s laskavým a respektujícím přístupem
  • kvalifikované a zkušené pečující
  • program pro vytvoření a upevňování zdravých životních návyků
  • malý kolektiv dětské skupiny s jógou, angličtinou a velkou zahradou
  • zdravou a pestrou stravu